« می‌رمی و می‌رنجی!مروج فرهنگ مستهلک غربی »
کار تمیز فرهنگی

کلاس_چرا_حجاب
کار تمیز فرهنگی که صدهزار بار لایک داره

حجت‌الاسلام حامد امامی نژاد یکی از اعضای گروه تبلیغی جهادی بقیه‌الله (علیه‌السلام):

کنار ساحل بودیم. خانم جوانی از ماشین شاسی‌بلند پلاک تهران پیاده شد، حجاب درستی نداشت، چشمش که به ما خورد کلاً روسری‌اش را درآورد.

گفتم من تذکّر می‌دهم. یکی از دوستان گفت باهم برویم اما اجازه بده من صحبت کنم. جلو رفتیم. خانم جوان گره اخم‌هایش را درهم کرد. آقا مهدی لبخندی زد و گفت سلام خانم محترم، به شهر ما بابلسر خوش‌آمدید! کم و کسری داشته باشید در خدمتیم، پارکینگ هم صد متر آن‌طرف‌تر است.

این را گفتیم و برگشتیم که خانم صدایمان کرد و گفت من از لج شما روسری‌ام را برداشته بودم و حالا به احترامتان روسری را سر می‌کنم.

در این چند سالی که از فعّالیتمان در سواحل شمال کشور می‌گذرد این اتفاق‌ها زیاد افتاد و اراده ما را برای ادامه کار محکم‌تر از قبل کرد.

اگر میخوایم تآثیرگذار باشیم باید متفاوت ترین و مناسب ترین روش ها رو ارائه کنیم.

تصاویر منبر ساحلی در عید فطر

روز عید فطر روحانیون آمده‌اند وسط میدان؛ در امتداد ساحل دریای خزر در مازندران. منبر ساحلی! راه انداخته‌اند با چاشنی تفریح و حال خوب و خنده‌های از ته دل مردم و در یک کلام؛ شادی حلال..
نمایش کمتر

   شنبه 18 خرداد 1398


فرم در حال بارگذاری ...

Random photo
این سه چیز را نادیده بگیر
با سلامٍ دوست عزيز از شمامتشكريم كه از اين وبلاگ ديدن مي كنيد ، نظرات يامطالب ارزشمندتان را براي ما بفرستيد وباپيشنهادات خود مارا ياري كنيد. من سرباز جنگ سايبري هستم . باتشكر
جستجو
آخرین نظرات
پربازدید
موضوعات
le

ab