آرشیو برای: "آبان 1397, 10"

انسان بهتره یا کرم دریایی

انسان بهتره یا کرم دریایی
#مورچه_و_سليمان_نبی_علیه_السلام روزي حضرت سليمان عليه السلام در كنار دريا نشسته بود، نگاهش به مورچه اي افتاد كه دانه گندمي را با خود به طرف دريا حمل مي كرد. سليمان همچنان به او نگاه مي كرد كه ديد او نزديك آب رسيد. در همان لحظه قـ🐸ـورباغه اي سرش را از آب… بیشتر »

تنها واجبى كه تعطيلى ندارد

تنها واجبى كه تعطيلى ندارد
محبت_مولا_علی_علیه_السلام 💢 تنها واجبى كه تعطيلى ندارد💢 #محبت_مولا_علی_علیه_السلام ❤️قال رسول الله صلی علیه و آله: 💓جبرییل نزد من آمد و گفت: ای محمد, خداوند به تو سلام می رساند و میفرماید: 👈نماز را واجب کردم ولی این تکلیف را از معذور و مجنون و طفل… بیشتر »

واقعا مشکل گشاست.

واقعا مشکل گشاست.
نصیحتى از آیت الله شاه آبادى 🔶 نماز جماعت که تمام شد بلند شدم و به محراب ایشان رفته و کنار ایشان نشستم. گفتم: حاج آقا من را نصیحتى کنید و نکته ای را برای من بفرمایید. 👈 ایشان فرمود: من دو نکته را به شما می گویم هم خودت مراعات کن و به دوستان و بستگان خود… بیشتر »

باز کردن عروق قلبی بدون جراحی

باز کردن عروق قلبی بدون جراحی
🌸 خیلی مهم - باز کردن عروق قلبی بدون جراحی و مراجعه به پزشک! توصیه ابوعلی سینا که به تازگی در دانشگاه آرلانگن آلمان نیز تحقیق و اثبات شده است و آنها را حیرت زده کرده است! 21 دانه سیر و 7 عدد لیمو سنگی (لیمو ترش بزرگ) را با مخلوط کن میکس کرده و یک لیتر… بیشتر »

علامات المؤمنین خمس

علامات المؤمنین خمس
قال العسکری علیه السلام: “علامات المؤمنین خمس : صلاةُ الاحدی و الخمسین و زیارةُ الاربعین والتـَختم فی الیَمین و تـَعفیرُ الجـَبین و الجَهر ببسم الله الرحمن الرحیم."(1) از حضرت امام حسن عسکری علیه السلام روایت شده که فرمودند: علامات مؤمن پنج چیز… بیشتر »

فرشتگان ژولیده و غبارآلود

فرشتگان ژولیده و غبارآلود
حضرت امام‌ صادق علیه‌السلام: چهارهزار فرشته در اطراف قبر حسین علیه‌السلام هستند, که جملگى ژولیده و غبارآلودند و تا روز قیامت بر آن جناب مى‌گریند. رئیس ایشان فرشته‌اى است که به او منصور گفته مى‌شود. هیچ زائرى به زیارت آن حضرت نمى‌رود، مگر آنکه این… بیشتر »