آرشیو برای: "آبان 1397, 09"

داستان ابلیس

داستان ابلیس
♥️✨گویند “حر بن یزید ریاحی” اولین کسی بود که آب را به روی امام بست و اولین کسی شد که خونش را برای او داد. “عمر سعد” هم اولین کسی بود که به امام نامه نوشت و دعوتش کرد برای آنکه رهبرشان شود و اولین کسی شد که تیر را به سمت او پرتاب… بیشتر »

علی(ع) را نفروخت!

علی(ع) را نفروخت!
داستان صحابی که علی(ع) را نفروخت!!! 👈 روزی حضرت علی (ع) نزد اصحاب خود فرمودند: من دلم خیلی بحال ابوذر غفاری می سوزد خدا رحمتش کند. اصحاب پرسیدند چطور ؟ مولا فرمودند: آن شبی که به دستور عثمان ماموران جهت بیعت گرفتن از ابوذر برای عثمان به خانه ی او رفتند… بیشتر »

بُرش‌هایی گزینش‌شده‌

بُرش‌هایی گزینش‌شده‌
فریب زندگی اسلایسی را نخوریم! یک نفر عکسی از پاهای تُپل نوزادی را به اشتراک گذاشته و زیرش نوشته: اگر می‌خواهید گاز بگیرید برید ته صف! صدها نفر برای این پاهای بامزه غش و ضعف رفته‌اند. چند نفر نوشته‌اند اصلاً من به عشق همین پاها میخوام بچه‌دار شم و…… بیشتر »

هر وقت...ولے اگر

هر وقت...ولے اگر
هر وقت… هر وقت سیلے خوردی؛بگو : یازهرا هر وقت دستت رابستند؛بگو : یاعلے هر وقت بـــــے یاورشدی؛بگو : یا حسن هر وقت آب خوردی؛بگو : یا حـسین هر وقت شرمندہ شدی؛بگو: یاعباس ولے اگر: تشنـہ شدی،آب نـخوردی،بے یاورشدے دستت رابستند ، سیلے خوردے ، شرمندہ شدی… بیشتر »

شبهه : چرا رهبری مشکلات را حل نمی کنند؟

شبهه : چرا رهبری مشکلات را حل نمی کنند؟
پاسخ استاد پناهیان: می گویند که اگر مقام معظم رهبری مشکلات را میدانند پس چرا آنها را حل نمی کنند؟ و اگرهم از مشکلات خبر ندارند این هم خیلی بد هست که رهبرمملکت مشکلات را ندانند. این سوال این است که مگر ایشان قدرت تامّه ندارند؟ خب پس بیایند اصلاح کنند .… بیشتر »

یه وقت نگین دروغه

یه وقت نگین دروغه
آی دونه دونه دونه نون و پنیر و پونه قصه بگم براتون؟ قصه ای عاشقونه؟ یه وقت نگین دروغه یه وقت نگین که وهمه اون که قبول نداره نمی تونه بفهمه بریم به اون فصلی که اوج گرمی ساله ماجرای قصه مون داخل یک کاناله کانالی که تو این دشت مثل قلب زمینه دور و بر این… بیشتر »

موقعیت مکانی

موقعیت مکانی
برای دیدن موقعیت مکانی حوزه می توانید بعد از کلیک روی لینک زیر و انتخاب استان و شهر یزد محل مدرسمون را توی نقشه ببینید. http://www.whc.ir/maps منتظر حضور سبزتان هستیم. بیشتر »