آرشیو برای: "اردیبهشت 1397"

پندانه

پندانه

نکته های ناب رهبری

نکته های ناب رهبری

الهم عجل لوليك الفرج

الهم عجل لوليك الفرج

اللهم صل علي محمد وآل محمد

اللهم صل علي محمد وآل محمد

ارزش رهبر حکومت اسلامی از حرم و مرقد امامان معصوم بیشتر هست؟

ارزش رهبر حکومت اسلامی از حرم و مرقد امامان معصوم بیشتر هست؟
‍ شماره شبهه:2664 🔆 متن شبهه: میخواستم بدونم چرا در بیت رهبری که مردم مراجعه میکنند چرا انقد تفتیش و جستجو هست در حدی که در حرم امامان معصوم در این حد تفتیش و جستجو نداریم! یعنی ارزش رهبر حکومت اسلامی از حرم و مرقد امامان معصوم بیشتر هست؟ 🔆 پاسخ شبهه:… بیشتر »

نیست فرقی بین موشک با قلم

نیست فرقی بین موشک با قلم
یک نفر با خون خود در فکر حفظ سنگر است یک نفر با علم خود در حال حفظ منبر است نیست فرقی بین موشک با قلم وقتی هدف پاسداری از نظام و انقلاب و کشور است بیشتر »

کسانی‌که امروز به کتاب روی می‌آورند؛

کسانی‌که امروز به کتاب روی می‌آورند؛
کسانی‌که امروز به کتاب روی می‌آورند؛ در آینده دیگران به آن‌ها روی خواهند آورد. بیشتر »

می چرخانندومارابه اطراف می کوبند..!!!

می چرخانندومارابه اطراف می کوبند..!!!
مشکلات زندگی مانند ماشین لباسشویی هستند….!!!! پیچ وتاب میدهند….!! می چرخانندومارابه اطراف می کوبند..!!! امادرنهایت “تمیزتر،درخشان تر،وبهتر” می شوند…! بیشتر »

دیدم داره گریه میکنه

با چندتا از خانواده های سپاه توی یه خونه ساکن شده بودیم یه روز که حمید از منطقه اومد، به شوخی گفتم: ” دلم میخواد یه بار بیای و ببینی اینجا رو زدن ومن هم کشته شدم اونوقت برام بخونی فاطمه جان شهادتت مبارک!” بعدشروع کردم به راه رفتن و این جمله… بیشتر »

اگر مادرت هنوز کنارت است

اگر مادرت هنوز کنارت است
‍ ❣ #جملات_هشت_ریشتری ‍ وقتی یک سالت بود مشغول شد به غذا دادن و شستنت. و تو با گریه های طولانی شب از او تشکر کردی. وقتی دو سالت بود مشغول شد به اموزش دادنت به راه رفتن اما تو با فرار از ان هنگامی که صدایت میکرد از او تشکر کردی وقتی سه سالت بود مشغول شد… بیشتر »

زِ خالِ تو خاکم شود عبیرآمیز ...

زِ خالِ تو خاکم شود عبیرآمیز ...
در شعر کلاسیک پارسی حروف ( خ، چ، گ ) حروفِ خشن محسوب می‌شدند و به کار نبردن یا کمتر به کار بردن آنها در شعر جزئی از هنر و مهارت شاعری بود، اما حضرت حافظ این رسمِ نانوشته را با سرودن بیتی بسیار زیبا با 7 “خ” به چالش کشید و نشان داد هنر و عشق… بیشتر »

فلسفه مجازات روزه خوار

فلسفه مجازات روزه خوار
بلأخره ماه مبارک رمضان هم رسید و #شبهه های روزه داری شروع شد.. 🔰 هر سال #ماه_رمضان، ملحدان این شبهه های تکراری ظاهرا زیبا را توی فضای مجازی پخش میکنند تا به حساب خودشون، روزه و روزه داری رو زیر سوال ببرند.. 👇👇 ⛔️ مینویسند: “در کشورهای اسلامی،… بیشتر »

بعد از تذکر، اگر به ما جواب دادند، چه کنیم؟

بعد از تذکر، اگر به ما جواب دادند، چه کنیم؟
بعد از تذکر، اگر به ما جواب دادند، چه کنیم؟ مثلا داری امر به معروف و نهی از منکر میکنی، طرف میگه به تو مربوط نیست… میدونی باید چی بهش بگی..؟؟ -اینا سوال و جوابای آماده، حفظشون کن و تمرین شون کن. فقط یادت باشه، ما تذکر را در حین حرکت میدیم. توقف… بیشتر »

خوش شانس یعنی این...

خوش شانس یعنی این...
#فرین_سلک 75ساله از حادثه برخورد قطار با 17 کشته،سقوط یک هواپیما با19 نفر کشته، تصادف اتوبوس با 4 نفر کشته و 2 انفجار جان سالم به در برده است او برنده لاتاری هم شده خوش شانس یعنی این بیشتر »

ما هم یکی از نماز نخوان ها!

ما هم یکی از نماز نخوان ها!
در محضر حجت الاسلام قرائتی: ⁉️چرا نماز خواندن برایمان سنگین و سخت است؟ 1⃣-ما هم یکی از نماز نخوان ها! 🔷 بعضی‌ها می‌گویند که: خیلی‌ها نماز نمی‌خوانند ما هم جزء آن‌ها. آنقدر تارک الصلاة هست ما هم یکی! این فکر غلط است. اگر یک کشتی صد نفره نقص فنی پیدا کرد… بیشتر »

زن ها می بخشند ولی هیچگاه فراموش نمی کنند.

زن ها می بخشند ولی هیچگاه فراموش نمی کنند.
زن ها می بخشند ولی هیچگاه فراموش نمی کنند. همسرم قبل از ازدواج با من عاشق دخترخاله اش بود و قسمت هم نشده بودند. دخترخاله زودتر ازدواج کرده بود و همسرم هم پس از معرفی توسط یک آشنا، مرا دید و با هم ازدواج کردیم. عادت داشت که بعد از سرکارش و تعطیلی مغازه،… بیشتر »

عکس شان نماد دفاع مقدس است

عکس شان نماد دفاع مقدس است
مـــادر و فرزنــدی که عکس شان نماد دفاع مقدس است خانم منیر ولی‌پور مادری که تصویر حماسی‌اش در حال بستن پیشانی بند غیرت بر پیشانی فرزندش مجید گودرزی جاودانه شده و به یکی از نمادهای دفاع مقدس تبدیل شده است. بیشتر »

.شیرینی جنوبی مخصوص ماه مبارک رمضان

.شیرینی جنوبی مخصوص ماه مبارک رمضان
لگیمات.شیرینی جنوبی مخصوص ماه مبارک رمضان طرز تهیه:: 2لیوان ارد سفید+1لیوان نشاسته+4قاشق غذاخوری روغن رابه خوبی ورز داده سپس یک قاشق خمیرمایه را به آن اضاف میکنیم و مخلوط میکنیم+1قاشق غذاخوری بکینگ پودر و دوباره مخلوط کرده+ 8قاشق ماست و گلاب هم چندقاشق… بیشتر »

حضور قلب در هنگام نماز

حضور قلب در هنگام نماز
حضور قلب در هنگام نماز بیشتر »

رابطه کنترل چشم و نماز

رابطه کنترل چشم و نماز
رابطه کنترل چشم و نماز 🌼 آیت‌ الله جاودان: 🍃 اولین عامل بهم ریختگی حضور قلب چشم ماست. 🍃 چشمی که همه چیز را می بیند، هر شخص، زن و مرد، هر عکس، هر فیلم، نمی تواند نماز خوبی بخواند. 🍃 اگر بتوانید چشم خودتان را کنترل کنید، انشاءالله نمازتان بهتر می شود. 🍃… بیشتر »

چرا به دیگران کمک کنیم؟

چرا به دیگران کمک کنیم؟
آیا چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است؟ عده ای میگویند وقتی خودمان محتاج هستیم، چرا به دیگران کمک کنیم؟ چرا به فلسطین باید کمک کنیم؟ خودم ندارم بخورم به همسایه چرا بدم؟ نظر و سیره اهل بیت(علیهم السلام) در مورد این ضرب المثل چیست؟ چراغی که با خانه… بیشتر »

هرچه کُنی،به خود کُنی...

هرچه کُنی،به خود کُنی...
هرچه کُنی،به خود کُنی… ✳️زن زیبایی به عقد مرد زاهد و مومنی در آمد. مرد بسیار قانع بود و زن تحمل این همه ساده زیستی را نداشت. 💥 روزی تاب و توان زن به سر رسید و با عصبانیت رو به مرد گفت: حالا که به خواسته های من توجه نمی کنی، خود به کوچه و خیابان می… بیشتر »

توانایی خود را افزایش دهید...

توانایی خود را افزایش دهید...
زنی به مشاور خانواده گفت: من و همسرم زندگی کم نظیری داریم ؛ همه حسرت زندگی ما رو میخورند سراسر محبّت, شادی, توجّه, گذشت و هماهنگی. امّا سؤالی از شوهرم پرسیدم که جواب او مرا سخت نگران کرده است. پرسیدم اگر من و مادرت در دریا همزمان در حال غرق شدن باشیم,… بیشتر »

مناجات با خدا/ وداع با ماه شعبان

مناجات با خدا/ وداع با ماه شعبان
🌹🍃🌹🍃🌼🍃🌹🍃🌹 🌹 مناجات با خدا/ وداع با ماه شعبان💚 🍃 وَاسْمَعْ دعایی با تو در دل حرفها مانده 🌹 وَاسْمَعْ ندایی که صدایم بی صدا مانده 🍃 اَقْبِل به من حالا که اقبالی برایم نیست 🌹 در حنجرم وقتی که بغض ربنا مانده 🍃 دارم فراری می شوم از خود به سوی تو 🌹 در کشتی… بیشتر »

خواب با وضو، عبادت است.

•• فواید دائم الوضو بودن ••✦ 🌻 ❶☜ رزق و روزیت فراوان مےگردد. از امام صادق (علیه السلام) روایت شده که فرمودند: کسی که دوست دارد بر خیر و برکت منزلش بیفزاید هنگام غذا خوردن وضوء بگیرد. ❷☜ امام صادق (علیه السلام) فرمودند : کسى که وضو بگیرد و با حوله اعضاى… بیشتر »

به فکر نـمازت باش

به فکر نـمازت باش مثل شارژ مـوبایلت! با صـدای اذان بلند شو مثل صـدای مـوبایلت! با انگشـات ذکر بگو مثل صفحه کلید موبایلت! قـرآن رو همیشه بخون مثل پیـامهای موبایلت! بیشتر »

شیطان با بنده ای همسفر شد

داستان کوتاه و بسیار پندآموز در باره نماز 💭 شیطان با بنده ای همسفر شد موقع نماز صبح، بنده نماز نخوند موقع ظهر و عصر هم، نماز نخوند موقع مغرب و عشاء رسید، بازم بنده نماز بجای نیاورد 💭 موقع خواب شیطان به بنده گفت من با تو زیر یک سقف نمی خوابم چون پنج وقت… بیشتر »

کاش مادربزرگ هنوز بود…

کاش مادربزرگ هنوز بود…
هر جمعه منزل “مادربزرگ” جمع می شدیم خونه مادربزرگه ریز تا درشت از همهمه زیاد، صدا به صدا نمی رسید آنقَدَر میگفتیم و میخندیدیم که اصلاً متوجهِ گذر زمان نمی شدیم… بوی غذای مادر بزرگ را تا چند خیابان آنطرف تر می شد حس کرد… روزهای هفته را روی دورِ تند می… بیشتر »

رفتار با پسر بچه ی ریش دار

رفتار با پسر بچه ی ریش دار
😝 رفتار با پسر بچه ی ریش دار 😝 👀 این را شما خانم ها بدانید، وجود شما آن تحولی را در روحیات مرد به وجود می‌آورد که گاه هیچ عاملی نمی‌تواند آن تحول را ایجاد کند 😎 شما می‌توانید دل مرد را گرم کنید🔥 و به او امیدواری به زندگی و شوق ادامه کار بدهید ☺ اصلاً… بیشتر »

این خداست نه پسرخاله‌ات!

این خداست نه پسرخاله‌ات! 📌 در جبهه مدتی با یک بندۀ خدایی محشور بودیم. این رفیق ما وقتی سجده می‌رفت، در خودش جمع می‌شد به طوری که فاصلۀ بین مهر تا زانوی او، نزدیک یک وجب می‌شد و به جای نوک پا، پشت پایش را روی زمین قرار می‌داد و این نماز باطل است چون موقع… بیشتر »

الهم عجل لوليك الفرج

تا حالا #سگ دنبالت کرده ؟ نکرده؟ خب خداروشکر که تجربشو نداری… اما بزار برات بگم… وقتی سگ دنبالت میکنه… مخصوصا اگه #شکاری باشه… خیلیا میگن نباید فرار کنی ازش … اما نمیشه… یه ترسی ورت میداره ک فقط باید بدویی…… بیشتر »

اللهم صل علي محمد وآل محمد

#داستانی_زیبا_از_شیعه_شدن_دختر_روس و انتقال جسد وی توسط ملک_نقاله بجهت عشق بحضرت ابا عبدالله الحسین مرحوم علامه نوری از استاد خود، عالم بزرگوار میرزا خلیل تهرانی، از - یکی از شاگردان استاد کل وحید بهبهانی - فاضل معروف مولا محمد کاظم هزار جریبی، نقل می… بیشتر »

خودت بیمه کن

خودت بیمه کن
وجود پدر 40برابر امن تر از خانه‌ایست که درش 40تا قفل دارد وجود مادر 40برابر راحت تر از هتلی ست که 40پرسنل دارد پدریعنی امنیت مادریعنی آرامش خدایا امنیت وآرامش تمام خانه ها راخودت بیمه کن بیشتر »

ماکه مقوا نیستم ..

ماکه مقوا نیستم ..
💠ماکه مقوا نیستم با دوقطره باران خیس شویم‼️ گاهی می‌گویند که: ما می‌رویم #نماز بخوانیم، یا #حجاب داشته باشیم، ما را مسخره می‌کنند. مسخره کنند، مگر ما مقوا هستیم که با حرف این و آن ، با دو قطره باران شل شویم! مقوا با دو قطره باران شل می‌شود. اعمال تو ،… بیشتر »

سه تا " الف " را در زندگی از دست نده :

سه تا " الف " را در زندگی از دست نده :
* سه تا “خ” را فراموش نکن : خدا … خوبی … خنده … برای سه تا ” و ” ارزش قائل باش : وقت … وفاداری … وجدان … * تو زندگی عاشق سه تا ” ص ” باشد : صداقت … صلح … صمیمیت …… بیشتر »

نائب برای خواندن زیارت عاشورا.

نائب برای خواندن زیارت عاشورا.
یکی از علمای نجف حدود یکصد سال پیش، در خواب حضرت عزراییل را می بیند. پس از سلام می پرسد: از کجا می آیی؟ ملک الموت می فرماید: از شیراز! روح مرحوم میرزا ابراهیم محلاتی را قبض کردم. شیخ می پرسد: روح او در چه حالی است؟ عرزاییل می فرماید: در بهترین حالات و… بیشتر »

اکسیر احمر

اکسیر احمر
دستورالعملی از حضرت آیت الله بهجت درباره سوره توحید به دیگران هم سفارش کنید، نماز صبح را که خواندید، یازده بار سوره (قل هو الله احد) را بخوانید، وقت خواب هم یازده بار این سوره را بخوانید، بین روز هم که بیکارید، راه می روید، این سوره را بخوانید، شما… بیشتر »

متن برتر از نگاه مجله معتبر فوربس

متن برتر از نگاه مجله معتبر فوربس
متنی که جزو 10 متن برتر از نگاه مجله معتبر فوربس است، این متن سه مرتبه در این لیست در مقام اول قرار گرفته است. یک پسر و دختر کوچک مشغول بازی با یکدیگر بودند، پسر کوچولو یه سری تیله و دختر چنتایی شیرینی داشت، پسر گفت: من همه تیله هامو بهت میدم و تو هم… بیشتر »

زنگوله‌ای از افکار منفی

زنگوله‌ای از افکار منفی
می‌گویند آقا محمد خان قاجار علاقه خاصی به شکار روباه داشته. تمام روز را در پی یک روباه با اسبش می‌تاخته تا جایی که روباه از فرط خستگی نقش زمین می‌شده. بعد آن بیچاره را می‌گرفته و دور گردنش، زنگوله‌ای آویزان می‌کرده. در ‌‌نهایت هم ر‌هایش می‌کرده. تا… بیشتر »

نام مادر خود را وارد کنید! !!!!

نام مادر خود را وارد کنید! !!!!
😱 نام مادر خود را وارد کنید! !!!! دیروز وارد سایت ثبت احوال شدم برای پیش ثبت نام کارت ملی هوشمند مشخصات شخصی خود از قبیل نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد و.. را وارد کردم نکته ای که باعث تعجبم شد این بود که به جای وارد کردن نام پدر می بایست نام مادر را… بیشتر »

قبر فاطمه زهرا مخفی است

قبر فاطمه زهرا مخفی است
یکی از واعظان عالیقدر تهران بر فراز منبر می فرمود: تاجری از تجار تهران نقل کرد: هر سال به مکه معظمه می رفتم و در مدینه طیبه در منزل یک خیاط سکونت می گزیدم و روزها درب دکان او می نشستم . یک روز گفتم : ای میزبان من سالیان زیادی است که در مدینه بر شما وارد… بیشتر »

هیچگاه لیست حضور وغیاب نداشتم

هیچگاه لیست حضور وغیاب نداشتم
پروفسور حسابی: 22سال درس دادم؛ 💠هیچگاه لیست حضور وغیاب نداشتم؛ 💢چون کلاس باید اینقدر جذاب باشد که بدون حضور وغیاب، شاگردت به کلاس بیاید. 💠هیچگاه سعی نکردم کلاسم را غمگین و افسرده نگه دارم؛ 💢چون کلاس، خانه دوم دانش آموز هست. 💠هردانش آموزی دیر آمد سر… بیشتر »

دنبال مرغ رفتند تا ...

دنبال مرغ رفتند تا ...
داستانهایی از خدا عاشقتم خدا ❤ مى نویسند سلطانى بر سر سفره خود نشسته غذا مى خورد، مرغى از هوا آمد و میان سفره نشست و آن مرغ بریان کرده که جلو سلطان گذارده بودند برداشت و رفت، سلطان متغیر شد، با ارکان و لشکرش سوار شدند که آن مرغ را صید و شکار کنند.… بیشتر »

حلوا، به قیمت گزاف

حلوا، به قیمت گزاف
حلوا، به قیمت گزاف خسته و رنجور، به مسجدی رسید. داخل شد. وضویی ساخت و دو رکعت نماز خواند. سپس به گوشه ای رفت تا قدری بیاساید. اما سر و صدای بچه ها، توجه او را به خود جلب کرد. چندین کودک از معلم خود، درس می گرفتند و اکنون وقت استراحت آنها بود. بچه ها، در… بیشتر »

برترین کانال های ارزشی

برترین کانال های ارزشی
کاربران گرامی در پیام رسان ایرانی از برترین کانال های ارزشی ایتا حمایت کنید؛ 📍 هشدار، ورود زیر 20 اکیدا ممنوع 📌eitaa.com/joinchat/2808020992C130fdcd608 📍 کانال ” دنــیــــای تـــــــــــرانــه” 📌eitaa.com/joinchat/3395223558C3952913b55 📍… بیشتر »

تو مرا بین که منم مفتاح

تو مرا بین که منم مفتاح
دهقانی مقداری گندم در دامن لباس پیرمرد فقیری ریخت پیرمرد خوشحال شد و گوشه های دامن را گره زد و رفت! درراه با پرودرگار سخن می گفت: ای گشاینده گره های ناگشوده، عنایتی فرما و گره ای از گره های زندگی ما بگشای در همین حال ناگهان گره ای از گره هایش باز شد و… بیشتر »

دنیا پر از فرصت کوک چهارم است؛

دنیا پر از فرصت کوک چهارم است؛
کسی کفشش را برای تعمیر نزد کفاش می برد. کفاش با نگاهی می گوید این کفش سه کوک می خواهد و هر کوک ده تومان و خرج کفش می شود سی تومان. مشتری هم قبول می کند. پول را می دهد و می رود تا ساعتی دیگر برگردد و سوار کفش تعمیر شده بشود. کفاش دست به کار می شود. کوک… بیشتر »

معرفی چهار فیلتر شکن بسیار قوی

معرفی چهار فیلتر شکن بسیار قوی
👏🌹👏🌹👏🌹👏 🌸 معرفی چهار فیلتر شکن بسیار قوی برای بزرگواران گرامی : با این چهار فلیتر شکن، 🌾 درها رو به روی خود باز کنید و آزاد باشید، هیچ دری بسته نخواهد ماند. ✅ تذکر : تمامی این فیلتر شکن ها اورجینال هستند و نیازی به کرک ندارند. 1. نـماز 🌷 بهترین فیلتر… بیشتر »

نصیحت یک پدر مشهدی

نصیحت یک پدر مشهدی
نصیحت یک پدر مشهدی به بچه اش روز اول مهر: خودکارته گم کِنی = خودکار ندِری خودکار نداشته بِشی = جزوه ندِری جزوه نداشته بِشی = درس نمِخِنی درس نخِنی = پاس نمِری پاس نری = مدرک نمِگیری مدرک نگیری = کار گیرت نمیَه کار نداشته بِشی = پول ندِری پول نداشته بِشی… بیشتر »

دنیا را انسان هایی زیبا می‌کنند كه ...

رابرت داوینسن قهرمان مشهور گلف وقتی در یک مسابقه قهرمان شد ، زنی به‌ سویش دوید و گفت : بچه ام مریضه ، به من کمک کن و گرنه اون می‌میره! رابرت بلافاصله همه ی پولی رو که برنده شده بود به اون زن داد. هفته ی بعد یکی از مقامات ورزش گلف با رابرت تماس گرفت و به… بیشتر »

قابل تامل

قابل تامل
👌👌 قابل تامل 👇 امام صادق(ع) پرسش‌های زیر را از طبیب هندی پرسیدند: ⁉ چرا جمجمة سر چند قطعه است؟ ⁉ چرا موی سر بالای آن است؟ ⁉ چرا پیشانی مو ندارد؟ ⁉ چرا در پیشانی، خطوط و چین وجود دارد؟ ⁉ چرا ابرو بالای چشم است؟ ⁉ چرا دو چشم، مانند بادام است؟ ⁉ چرا بینی… بیشتر »

مگر احمق هستند...

مگر احمق هستند...
عتیقه ﻓﺮﻭﺷﯽ ﺩﺭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﺑﻪ ﻣﻨﺰﻝ ﺭﻋﯿﺘﯽ ﺳﺎﺩﻩ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ. 🥣ﺩﯾﺪ ﻛﺎﺳﻪﺍﯼ ﻧﻔﯿﺲ ﻭ ﻗﺪﯾﻤﯽ ﺩﺍﺭﺩ ﻛﻪ ﺩﺭﮔﻮﺷﻪﺍﯼ ﺍﻓﺘﺎﺩﻩ ﻭ ﮔﺮﺑﻪ ﺩﺭ ﺁﻥ ﺁﺏ ﻣﯽﺧﻮﺭﺩ؛با خود گفت ﺍﮔﺮ ﻗﯿﻤﺖ ﻛﺎﺳﻪ ﺭﺍ ﺑﭙﺮﺳﺪ ﺭﻋﯿﺖ ﻣﻠﺘﻔﺖ ﻣﻄﻠﺐ ﻣﯽﺷﻮﺩ ﻭ ﻗﯿﻤﺖ ﮔﺮﺍﻧﯽ ﺑﺮ ﺁﻥ ﻣﯽﻧﻬﺪ… ⁉️ﻟﺬﺍ ﮔﻔﺖ : ﻋﻤﻮﺟﺎﻥ ﭼﻪ ﮔﺮﺑﻪ ﻗﺸﻨﮕﯽ ﺩﺍﺭﯼ ﺁﯾﺎ… بیشتر »

به خاطر ديگران از پیشرفت باز نمانید.

به خاطر ديگران از پیشرفت باز نمانید.
🚨 پندانه 🔹 هزارپایی بود وقتی می رقصید جانوران جنگل گرد او جمع می شدند تا او را تحسین کنند؛ همه، به استثنای یکی که ابداً رقص هزارپا را دوست نداشت. 🔺 یک لاک پشت حسود… 🔸 او یک روز نامه ای به هزارپا نوشت : ای هزارپای بی نظیر! من یکی از تحسین کنندگان… بیشتر »

نکته های ناب رهبری

نکته های ناب رهبری
کتاب انتخابی من “نکته های ناب رهبری 3″ بود که حسن قدوسی زاده مولف آن وناشرش دفتر نشر معارف می باشد و در تعداد 112 صفحه منتشر شده است . این مجموعه 6 جلدی با عنوان «نکته ‏های ناب» گلچینی دلنشین و جذاب از بیانات رهبر فرزانه انقلاب، حضرت… بیشتر »

 • سخنان بزرگان

 • سايبري

 • کاربران آنلاین

  • شمس
  • عاشق کربلا
  • انــــتـــــــظاری
  • صهباء
  • تســـنیم
  • فاطمه مهراندوز
  • عشق در هر گوشه ای افسانه ای خواند زمن
  • مصطفوی
  • زهرا یوسفوند مفرد
  • somayye java
  • اسحاق طلبه
  • peyman bakhshandeh
 • حباب

  کد حباب و قلب
  کد حباب و قلب
 • ك

 • گ

 • پ

 • http://blog69.kowsarblog.ir/

 • ف

 •  
  مداحی های محرم