آخر مادرم اینجاست،
“حوصله کن” خانم معلمی تعریف می‌کرد: در مدرسه ابتدایی بودم، مدتی بود تعدادی از بچه‌ها را برای یک سرود آماده می‌کردم. به نیت اینکه آخر سال مراسمی گرفته شود برایشان. پدر و مادرشان هم دعوت مراسمند و بچه‌ها در مقابل معلمان و اولیا سرود را اجرا… بیشتر »

موضوعات: مسافر ری
   جمعه 27 بهمن 13962 نظر »
کتاب «نماز»
کتاب «نماز» نوشته آیت الله حایری شیرازی از سوی دفتر نشر معارف قم منتشر شد. 🔹 هر دستگاهی برای کارکردن، از ذخیرۀ انرژی خود استفاده می‌کند و به ‌منظور پُرکردن ذخیرۀ مصرف ‌شده، بایستی جایگاهی برای پُرکردن داشته باشد. سفرۀ غذایی که بر سر آن می‌نشینیم ایستگاه… بیشتر »
کلیدواژه ها: نماز

موضوعات: کتابسرا
   سه شنبه 24 بهمن 1396نظر دهید »
نسیم معرفت : یکی از دانشجویانی که زیر نظر دکتر حسابی درس می خواند پس از چند ترم رد شدن به دکتر حسابی گفت : شما سه ترم است که من را از این درس رد می کنید ولی من که نمی خواهم موشک هوا کنم فقط می خواهم در روستا یک معلم شوم . دکتر حسابی پاسخ داد : شاید تو… بیشتر »

موضوعات: مسافر ری
   شنبه 21 بهمن 1396نظر دهید »
تکرارهاى زندگى
مسافر تاکسى، آهسته روى شونه‌ى راننده زد؛ چون می‌خواست ازش یه سوال بپرسه… راننده داد زد و کنترل ماشین رو از دست داد و نزدیک بود که بزنه به یه اتوبوس، از جدول کنار خیابون رفت بالا، نزدیک بود که چپ کنه، اما کنار یه مغازه توى پیاده رو، متوقف شد. براى… بیشتر »
کلیدواژه ها: زندگي
   شنبه 21 بهمن 13961 نظر »
من آماده پرواز شده ام
من آماده پرواز شده ام پیامبر به مدینه برمى گردد ، ماه محرّم فرا مى رسد . آن غذاى سمّى که زینبِ یهودى براى پیامبر آورده بود باعث شده است که حال پیامبر روز به روز بدتر شود . چند روزى است که پیامبر در بستر بیمارى قرار گرفته است . امروز بیست و هشتم محرّم… بیشتر »

موضوعات: کتابسرا
   شنبه 21 بهمن 1396نظر دهید »
چگونه یک نماز خوب بخوانیم؟
کتاب «چگونه یک نماز خوب بخوانیم؟»، اثر استاد پناهیان، به چاپ هشتم رسید. نگاهی کاربردی و متفاوت به نماز!! به گزارش بیان معنوی، کتاب «چگونه یک نماز خوب بخوانیم»، دهمین و جدیدترین اثر مکتوب حجت‌الاسلام پناهیان که برگرفته از یکی از پرطرفدارترین مباحث اوست،… بیشتر »
کلیدواژه ها: نماز
   دوشنبه 16 بهمن 13962 نظر »
﷽؛ 🦋 پسر 14 ساله‏ ای دارم که در کودکی نمازش را مرتب می‏خواند؛ اما دو سال است که به نماز اهمیت نمی ‏دهد. چه کنم؟ 🦋 ☄️ فرزند شما 2 سال است وارد دوره‏ ی نوجوانی شده و دقیقا از همان زمان به نماز اهمیت نمی‏ دهد. علت این مسأله به احتمال فراوان، ویژگی استقلال‏… بیشتر »

موضوعات: مسافر ری
   شنبه 14 بهمن 1396نظر دهید »
دوستان میدونین چرا به ما توصیه میشه دائم الوضو باشیم؟ چون نظام هستی قران است.برای دست زدن به آیه خدا نیاز داره با وضو باشیم بیشتر »

موضوعات: مسافر ری
   سه شنبه 10 بهمن 1396نظر دهید »
💫 آیا احساس می‌کنی مشکلاتت خیلی زیاد و طاقت فرسا شده؟ 💫#خدایا مگر من چکار کرده‌ام که این‌قدر باید بدبختی بکشم؟! 💫 هر موقع در زندگی‌ات نقصی دیدی، نقص مادی و معنوی، نقص روحی و جسمی، به عنوان اولین اقدام، نمازت را بررسی کن؛ شاید در نماز کم می‌گذاری. البته… بیشتر »

موضوعات: مسافر ری
   دوشنبه 9 بهمن 13961 نظر »
#معرفی_کتاب«با فرزندان در اینترنت» 📲 📥 ما توصیه می کنیم این کتاب را در خانه دانلود کنید! ✏ تالیف و گردآوری: سعیده حبیبی اصل، لیلا خضرراه دوست 📖 به سفارش: مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال 🔖 تعداد صفحات: 55 صفحه تمام رنگی 💑والدین عزیز و… بیشتر »

موضوعات: مسافر ری
   دوشنبه 9 بهمن 1396نظر دهید »
♻️آیا احساس می‌کنی مشکلاتت خیلی زیاد و طاقت فرسا شده؟ ⭕️خدایا مگه من چکار کردم که این‌قدر باید بدبختی بکشم؟! 😭 ✔️هر موقع توی زندگیت نقصی دیدی، “نقص مادی و معنوی” “نقص روحی و جسمی"، به عنوان اولین اقدام، ← 🔷 نمــــازت 🔷 → رو بررسی کن… بیشتر »

موضوعات: مسافر ری
   دوشنبه 9 بهمن 1396نظر دهید »
🌻 برکت نماز اول وقت به جماعت 🌻 حضرت حجه الاسلام و المسلمین هاشمی نژاد می فرمودند: یک پیرمرد مسنّی ماه مبارک رمضان «مسجد لاله زار» می آمد خیلی آدم موفقی بود همیشه قبل از اذان توی مسجد بود. به او گفتم حاج آقا شما خیلی موفّق هستید من هر روز که مسجد می آیم… بیشتر »

موضوعات: مسافر ری
   جمعه 6 بهمن 1396نظر دهید »
چرا رفتی بعد از این همه دلبری؟
چرا رفتی بعد از این همه دلبری؟!❤️ ✍️ بعضی از کتاب‌ها آنقدر خوشگل و خواندنی هستند که آدم وقتی بسم‌الله را می‌گوید یک نفس می‌خواند تا تمام شود؛ اما… #قصه_دلبری از این هم جذاب‌تر است؛ یک نفس نمی‌شود خواندش. قلبت از جا کنده می‌شود. هی کتاب را می‌بندی،… بیشتر »
کلیدواژه ها: كتاب, مدافع حرم
   پنجشنبه 5 بهمن 1396نظر دهید »
قصة عربية 🌺🍃 🌺الاحباط🌺 تبلغ سرعه الغزالة حوالى 90 ك / ساعة بينما تبلغ سرعه الاسد حوالى 58 ك / ساعة ورغم ذلك فى اغلب المطاردات تسقط الغزاله فريسه للاسد هل تعلم لماذا ؟! لان الغزالة عندما تهرب من الاسد بعد رؤيته تؤمن بأن الأسد مفترسها لا محالة وأنها ضعيف… بیشتر »

موضوعات: مسافر ری
   سه شنبه 3 بهمن 1396نظر دهید »
با سلامٍ دوست عزيز از شمامتشكريم كه از اين وبلاگ ديدن مي كنيد ، نظرات يامطالب ارزشمندتان را براي ما بفرستيد وباپيشنهادات خود مارا ياري كنيد. باتشكر
آخرین نظرات
موضوعات
تدبر درقرآن
آیه قرآن
جستجو