💠زیباست، لطفا بخونید 😊👇 🔹 مادر شوهر بعد از اتمام ماه عسل با تبسم به عروسش گفت : تو توانستی در عرض سی روز پسرم را ملتزم به خواندن نمازهایش کنی؛ کاری که من طی سی سال در انجام آن تلاش کردم و موفق نشدم ! و اشک در چشمانش جمع شد … 🔹 عروس جواب داد : مادر… بیشتر »

موضوعات: مسافر ری
   شنبه 30 دی 1396نظر دهید »
گرگی استخوانی در گلویش گیر کرده بود، بدنبال کسی می گشت که آن را در آورد تا به لک لک رسید و از او درخواست کرد تا او را نجات دهد و در مقابل گرگ مزدی به لک لک بدهد. لک لک منقارش را داخل دهان گرگ کرد و استخوان را درآورد و طلب پاداش کرد. گرگ به او گفت همین… بیشتر »
کلیدواژه ها: تباهی, سکوت

موضوعات: مسافر ری
   دوشنبه 25 دی 1396نظر دهید »
امام خامنه ای : به اعتقادمن،امروزذکر مستحبی بعدازنماز،کارفرهنگی وجهادی در فضای مجازی است. یکی ازبخش های پرخرج دشمنان عبارت است از؛ بخش رسانه علیه جمهوری اسلامی بیشتر »

موضوعات: مسافر ری
   یکشنبه 24 دی 1396نظر دهید »
معرفی کتاب«حماسه‌ی 9 دی» مروری بر بیانات رهبر معظّم انقلاب درباره‌ی حماسه‌ی 9 دی و گزارش حوادث 8 ماه فتنه‌ی 88 🔵درباره کتاب: کتاب حاضر مروری بر بیانات رهبر معظّم انقلاب درباره‌ی حماسه‌ی 9 دی و گزارش حوادث 8 ماه فتنه‌ی 88 است. این اثر به صورت گذرا به… بیشتر »

موضوعات: مسافر ری
   چهارشنبه 20 دی 13961 نظر »
اصلاح فضای مجازی
🔴 آیت‌الله مکارم‌شیرازی: باید بدانیم تا زمانی که فضای مجازی اصلاح نشود مشکل حل نمی‌شود. در اخبار آمده 15 هزار شغل در فضای مجازی است سؤال می‌شود که فضای مجازی که اختیارش در دست دیگران است و ما هیچ اختیاری نداریم؛ عاقلانه است که شغل‌ها در آنجا ایجاد شود.… بیشتر »
کلیدواژه ها: اهمیت فضای مجازی
   چهارشنبه 20 دی 13961 نظر »
فرشتگان در حال خواندن اسامی جهنمیان بودند… که ناگهان نامش خوانده شد… “چگونه می توانند مرا به جهنم ببرند؟ دو فرشته او را گرفتند و به سوی جهنم بردند… او تمام اعمال خوبی که انجام داده بود،را فریاد می زد… نیکی به پدرش و… بیشتر »

موضوعات: مسافر ری
   چهارشنبه 20 دی 1396نظر دهید »
نقشه نقش بر آب این کتاب مروری بر دیدگاه های رهبر معظم انقلاب اسلامی پیرامون فتنه سال 88 است. پنج فصل اصلی دارد و در ابتدای کتاب مقدمه ای شیوا از دکتر محمدحسین صفارهرندی در باب راهبری حکیمانه ی امَت اسلامی درج گردیده است. ناشر: انتشارات انقلاب… بیشتر »

موضوعات: کتابسرا
   یکشنبه 10 دی 13966 نظر »
چند خط از یک کتاب
چند خط از یک کتاب 🔻#دشمن به دنبال #کوبیدن #حرکت_علمی در کشور فرض بفرمائید در کشور ترور اتفاق میافتد؛ شهید علیمحمدی، شهید شهریاری، شهید رضائینژاد را ترور میکنند. خب، این یک کار تروریستی است. یک وقت به این مسئله به چشم یک عمل تروریستىِ ضد امنیتی نگاه… بیشتر »
کلیدواژه ها: کتاب

موضوعات: مسافر ری
   سه شنبه 5 دی 1396نظر دهید »
«شغل شریف»؛ زندگی را جور دیگر باید دید!
معرفی یک کتاب 💠 «شغل شریف»؛ زندگی را جور دیگر باید دید! می‌گویند تا دغدغه‌ای نباشد، داستانی هم به دنیا نمی‌آید. نویسنده «شغل شریف» هم گویی دغدغه‌های ریز و درشت خود را نسبت به زندگی و ذهنیت‌های درست و غلط ما درباره سبک زندگی یک‌جا کرده و در 10 داستان… بیشتر »
کلیدواژه ها: کتاب

موضوعات: کتابسرا
   سه شنبه 5 دی 1396نظر دهید »
زیارتتان قبول باشد
چیزی براتون میفرستم عشق کنید ولی قول بدین برا همه خیلی دعا کنین ابتکار بسیار زیبا از تولیت حرم امیر المومنین روی نوشته زیر انگشت بزن www.imamali.net/vtour وارد حرم شدید توجه کنید روی هر فلشی که کلیک میکنید یه مقدار صبر کنید تصویر شفاف میشه. ودر هر صحن… بیشتر »
   سه شنبه 5 دی 1396نظر دهید »
میزان اهمیت نماز صبح 🌷از امام صادق (علیه السلام) پرسیدند که چرا کسانی که در آخر زمان زندگی می کنند رزق و روزیشان تنگ است؟ فرمودند : به این دلیل که غالبا نمازهایشان قضا است. مردی به خدمت امام صادق علیه السلام آمد و عرضه داشت من مرتکب گناهی شده ام امام… بیشتر »

موضوعات: نمازاول وقت
   دوشنبه 4 دی 13962 نظر »
لیستی از 10 کتاب خوب ایرانی برای کسانی که میخواهند بهتر بنویسند: 1. “مثل همه عصرها” نوشته ی زویا پیرزاد 2. “مدیر مدرسه” نوشته ی جلال آل احمد 3. “سووشون” نوشته ی سیمین دانشور 4. “جای خالی سلوچ” نوشته ی… بیشتر »

موضوعات: کتابسرا
   شنبه 2 دی 1396نظر دهید »
با سلامٍ دوست عزيز از شمامتشكريم كه از اين وبلاگ ديدن مي كنيد ، نظرات يامطالب ارزشمندتان را براي ما بفرستيد وباپيشنهادات خود مارا ياري كنيد. باتشكر
موضوعات
تدبر درقرآن
آیه قرآن
جستجو