« چگونه یک نماز خوب بخوانیم؟شاید توی نماز کم می‌گذاری »

#معرفی_کتاب«با فرزندان در اینترنت» 📲

📥 ما توصیه می کنیم این کتاب را در خانه دانلود کنید!

✏ تالیف و گردآوری: سعیده حبیبی اصل، لیلا خضرراه دوست

📖 به سفارش: مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال

🔖 تعداد صفحات: 55 صفحه تمام رنگی

💑والدین عزیز و دلسوز! این کتاب مخصوص شمایی است که هرگاه فرزندتان از رایانه(یا موبایل) استفاده می کند و در دنیای مجازی غرق در شبکه های تارعنکبوتی وب می شود، نگران هستید تا مبادا لکه ای، روح زلال و بی آلایش او را بیازارد و از رسیدن به کمالاتو زیبایی های زندگی باز دارد.

📲💻 هر روز که می گذرد کاربرد ابزارهای فناوری اعم از رایانه، تلفن همراه و… در بستر فضای مجازی افزایش می یابد. فضایی که هر سوالی را در عرض چند ثانیه پاسخ می دهد.
این فضا مجموعه ای بی انتها از 👻 🎶🏎 بازی و‌سرگرمی و ارتباط با دوستان است گاه دوستی هایی که تنها در دنیای مجازی شکل گرفته و همان جا پایان می یابد و هر آنچه که خواستار آن باشیم در آن یافت می شود.
🐔🍼 دنیای شیر مرغ تا جان آدمی زاد است 🚶 . بسیار گسترده و بی انتها! که اگر با هدف خاصی و با احتیاط قدم در این دنیا نگذاریم، گم شدن در میان این تارهای درهم تنیده، دور از انتظار نخواهد بود.

👧 👦 (متاسفانه) فرزندان از کودکی، شروع به استفاده از ابزارهای دیجیتال می کنند ،پس لازم است شیوه صحیح و ایمن از آن را بیاموزند تا علاوه بر استفاده و لذت بردن، از آسیب ها نیز در امان باشند.

📚 بهتر تا با وجود مشغله های روزانه، فضایی را برای #مطالعه این کتاب جهت صیانت از فرزندانتان در فضای مجازی ایجاد نمایید.
💬 دانلود PDF این کتاب در مطلب بعدی 👇
📚 کانال«پاتوق معرفی کتاب» 📖
@book_room


موضوعات: مسافر ری
   دوشنبه 9 بهمن 1396


فرم در حال بارگذاری ...

با سلامٍ دوست عزيز از شمامتشكريم كه از اين وبلاگ ديدن مي كنيد ، نظرات يامطالب ارزشمندتان را براي ما بفرستيد وباپيشنهادات خود مارا ياري كنيد. باتشكر
موضوعات
تدبر درقرآن
آیه قرآن
جستجو