موضوع: "قرآن و محجوریت"

اللهم صل علي محمد وآل محمد

🌿🌷🌹🌸🌻💐🌼
🌿🌷🌹🌸🌻
🌿🌷🌹
🌿
✨ #دو_خصلت_ولاتر_و_بهتر

💠قالَ علیه السلام : خَصْلَتانِ لَیْسَ فَوْقَهُما شَىٍّْءٌ: الاْ یمانُ بِاللّهِ، وَنَفْعُ الاْ خْوانِ.

🌹 امام حسن عسکری فرمود:

دو خصلت و حالتى که والاتر
از آن دو چیز نمى باشد عبارتند از:

🍁 ایمان و اعتقاد به خداوند،

🍁 نفع رساندن به دوستان و آشنایان .

📚 بحارالا نوار: ج 75، ص 374

#ویژه_تولد_امام_عسکری_علیه_السلام
🌿
🌿🌷🌹
🌿🌷🌹🌸🌻
🌿🌷🌹🌸🌻💐🌼

ما جواب اینا را چه جوری بدیم؟

#وقتی_ژنرال_به_زانو_درآمد… زنده زنده سوخت…. اما آخ نگفت…. شهید آوینی: حسین خرازی نشست ترک موتورم. بین راه، به یک نفربر پی ام پی، برخوردیم که در آتش می سوخت. فهمیدیم یک بسیجی داخل نفربر گرفتار شده

ادامه »

عمق این رودخانه چقدر است؟

☘☘☘☘ روباهی از شتری پرسید: عمق این رودخانه چقدر است؟ شتر جواب داد: تا زانو ولی وقتی روباه توی رودخانه پرید ، آب از سرش هم گذشت!

ادامه »

ایستگاه قیامت

🔴 وقتی که نماز قضا بشود،چه میشود؟! ✳️هشام جوالیقى گوید: امام صادق(علیه السلام) روایت کرد که رسول خدا(صلى الله علیه وآله وسلم)فرمود: هر کس نماز واجب خود را نخواند تا وقت آن بگذرد آنگاه آن را قضا کند …

ادامه »

رمز موفقیت

شاگردی از استادش درباره ی جلب رضایت خدا و بهترین راه آن پرسید.

ادامه »

چند روز بسط و چند روز قبض

💠 مرحوم دولابی (ره) : 🌷🍃 همان طور ڪه در ظاهر، خداوند راه ڪربلا را چند وقت باز می ڪند تا مؤمنین بهره مند شوند

ادامه »

بنده‌ی کدام خدایید؟

😔😢 سخنان بسیار زیبا از استاد پناهیان

بنده‌ی کدام خدایید؟ هر روز شالهایتان عقب ‌تر مانتوهایتان چسبان ‌تر ساپورتتان تنگ‌ تر رژ لبتان پررنگ‌تر میشود بنده‌ی کدام خداییید؟ دل چند نفر را لرزانده‌اید؟ کدام مرد را از همسر خود دلسرد کرده‌اید؟

ادامه »

تشرّف علامه بحرالعلوم

🕌 ♻️ 🕌 ♻️ 🕌 ♻️ 🕌 ♻️ 🕌 🔸 چگونه میشود با یک قطره اشک #روضه، همه گناهان بخشیده شود؟! ‌ ماجرای تشرّف علامه بحرالعلوم به محضر #امام_زمان (عج): ‌ 🔸 سید #بحرالعلوم(ره) به قصد تشرف به سامرا تنها براه افتاد.

ادامه »

فلسفه ی دعا کردن برای سلامتی امام زمان

🌹 با توجه به حتمی بودن آمدن امام زمان(عج) فلسفه ی دعا کردن برای سلامتی آن حضرت چیست؟ 🌹 🌷 این مسلم است خداوند نگهبان و حافظ حضرت امام زمان (عج) است و خداوند منتظر دعای ما برای حفظ ایشان نیست

ادامه »

19 تا فعل

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌فقط در زبان فارسیه که میشه 19 تا فعل رو کنار هم گفت:

ادامه »

مرغ یک پا دارد!

✳️در خانه‌ ، اداره‌ ، کارگاه ، کارخانه و همه‌جا بعضی افراد پیدا می‌شوند که این صفت مهلک را دارند؛ لجبازی! ⛔️ آدم لجباز نمی‌تواند تدبیر کند. چون می‌خواهد یک کاری بشود، تدبیر نمی‌کند که درست است یا درست نیست. مرغ یک پا دارد!

ادامه »

ذکر خفی

‍ ‍ میدونستین کلمه «لااله الا الله»جمله کاملیست که هنگام تلفظش لب تکون نمیخوره؟

ادامه »
1 3 4 5 ...6 7